KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15628124
nr 1562 8124
Etsningar
3 st, Damer. Bildmått: 33x29 cm, yttermått inklusive ram: 50x38. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 september 2023
kl 18:54:21
100 kr
450 kr
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr